Restaurace u Šlechtů

Aktuální informace o jídelním lístku najdete na https://www.facebook.com/Uslechtu

Na čepu

Pilsner Urquell, Kozel, Kofola, Malinovka

Restaurace se nachází ve starobylém hostinci přestavěném na místě zájezdní formanky ve druhé polovině šestnáctého století, která částečně sloužila jako zemědělská usedlost rodiny Mošnerů. Stáří budovy, stavěné v typickém slohu chudého regionu, dokumentují specifické klenby interiéru, provedené tzv. čtvercovou metodou. Přejeme Vám příjemné posezení v naší restauraci a skvělou náladu umocněnou pocitem sounáležitosti s nedávnou historií v samém centru překrásné Českomoravské Vysočiny.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť.

Možnost pořádání soukromých akcí až pro 200 lidí

Naše restaurace nabízí možnost pořádání soukromích akcií. Zařídíme pro Vás rodinnou oslavu, firemní večírek, školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu  info@penzionuslechtu.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.