Penzion-Uvodni

Akční nabídky

Cena lůžka je se pohybuje v závislosti na sezóně a akčních nabídkách umístěných na titulní straně webu.Běžně poskytované slevy naleznete v oficiálním ceníku podle obsazených dní. Snažíme se plně se přizpůsobit Vašim potřebám. V případě kompletního naplnění našich ubytovacích možností (vícečlenná rekreace, firemní školení) jsme ochotni se s vámi domluvit na výhodných cenách. Pro školení firem je možná celodenní rezervace salonu (30 míst) s televizí, videem a případnou projekcí.

Rekonstrukce

V roce 2003 byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce a přístavba za účelem zřízení ubytovací kapacity cca 28 osob a zkvalitnění, respektive rozšíření stravovacích služeb. Ubytování je zajištěno (od června 2004) v 10 dvou až čtyřlůžkových pokojích, které byly zřízeny v podkroví po rekonstrukci krovu a krytiny. Stravování bylo rozšířeno o samostatnou stravovací a případně společenskou místnost.

Penzion u Šlechtů

Každý pokoj je vybaven kompletním sociálním zařízením ve formě WC, umyvadla, sprch nebo vany. Včetně standardního vybavení je Vám též k dispozici televize na každém pokoji. V letních měsících je možné využít přilehlou oplocenou zahradu s pergolou, stánkem a venkovním grilováním. K dispozici je úschovna kol i lyží, v okruhu 100 m. můžete využít blízký krytý bazén, saunu, rybník s pláží v zimním období též sjezdovka ve Svratce nebo Novém Jimramově. Naše restaurační zařízení je Vám k dispozici od 8.00 do 21.30.

Nový apartmán

Máme pro Vás připravený nově zrekonstruovaný apartmán s kuchyňkou až pro 7 osob. Je to velmi příjemné dvoupatrové ubytování s pokoji v podkroví. Možnost je využít zahradu a  gril.

 

Restaurace

Velmi se na Vaši návštěvu těšíme a přejeme Vám příjemný pobyt v srdci Českomoravské vrchoviny a zároveň v nejčistším prostředí naší republiky. Pro návštěvníky nabízíme celoroční provoz restauračního zařízení o celkové kapacitě cca 40 osob. Restaurace je situována na křižovatce turistických cest v centrální části Žďárských vrchů. Je zaměřena na stravovací služby pro široké spektrum turistické veřejnosti se zaměřením na pěší, lyžařskou a cyklistickou turistiku. Za dobu svého provozu (od roku 1999) se stala vyhledávaným cílem a střediskem turistiky.

Okolí penzionu

V jarních, letních a podzimních měsících nabízí penzion útočiště především lidem hledajícím klid pro turistiku a cykloturistiku. V zimních měsících je okolí doslova protkáno lyžařskými trasami se sjezdovkou v nedaleké Svratce.

Fotogalerie

Rezervační formulář