Ikona-Penzion-U-Slechtu

Penzion u Šlechtů

Každý pokoj je vybaven kompletním sociálním zařízením ve formě WC, umyvadla, sprch nebo vany. Včetně standardního vybavení je Vám též k dispozici televize na každém pokoji. V letních měsících je možné využít přilehlou oplocenou zahradu s pergolou, stánkem a venkovním grilováním. K dispozici je úschovna kol i lyží.  V okruhu 100 m. můžete využít blízký krytý bazén, saunu, rybník s pláží v zimním období též sjezdovka ve Svratce nebo Novém Jimramově. Naše restaurační zařízení je Vám k dispozici od 8.00 do 21.30.

Penzion u Šlechtů nabízí 10 pokojů, z toho pět dvoulůžkových, čtyři třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Nabízíme i možnost přistýlek.

Ceník

1-3 noci       620,-Kč/osoba/noc  (cena platí při obsazenosti pokoje alespoň dvěma osobami, v případě obsazenosti pokoje pouze jednou osobou  je cena 800,- Kč/noc)

4 a více nocí   540,-Kč/osoba/noc

Snídaně           170,-Kč/osoba/den

Polopenze        350,-Kč/osoba/den  (snídaně, večeře)

Rezervační formulář

Nový apartmán

Máme pro Vás připravený nově zrekonstruovaný apartmán s kuchyňkou až pro 7 osob. Je to velmi příjemné dvoupatrové ubytování s pokoji v podkroví. Nabízíme dále možnost  využít zahrádku, krb či ohniště.

Více informací  a rezervace zde https://www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-milovy-chalupa-u-slechtu-3325.php